looking +2 for ESBL
[Link]
STEAM_1:1:128095536

Ja grasies pievienot vēlamais no tevis būtu: 16+ vecuma ziņā, kā arī vēlams lai esi pieredzējis spēlētājs neviss DMG vai GN3. Ranks jau ir ranks, tu vari būt Level 10 faceitā, bet GN3 mm jo tu viņu nespēlē, bet fakts kā fakts, globalam tev ir bijis jābūt vismaz vienu reizi, negribas ņemties ar un-experienced spēlētājiem.

Vēlams lai būtu lan-able, ja nu kaut kādā veidā, kas diez vai notiks, bet kaut kādā veidā, tiek kvalifikācijai cauri, tad protams visi zin kas lasījuši ESBL thread, kad jābrauc uz lan fināliem iekš Ludus.

+/- zinu kad skillzā uzturās sakarīgi un diezgan spēlēt mākoši ļaudis, tādēļ vienojiet tik klāt, un izdomāsim visu turpmāko. Updeitošu šo thread, vai izveidošu jaunu kad tiks jau atrasts cilvēks, un vajadzēs tikai +1.

Profils man ir uz Friends-Only, tādēļ nepiekasieties komentāros.

Veiksmi, un gaidu invites.
Добавил: examine
e-IQ: -36 ( +3 / -39 )
Топик добавлен: 11.10.2017 11:03
  • burgerzz
    -2
    #1 burgerzz
    11.10.2017  12:59:34
    Tagad global elite skaitas pieredzejis speletajs?
  • examine
    -1
    #2 examine
    11.10.2017  13:36:04
    Es jau teicu, es nezinu kā man īsti to uzrakstīt, bet es šaubos vai es personīgi gribētu spēlēt ar novām qualificationā, kur es maksāju 25 eiro lai piedalītos.

edit: 2 cilvēki pagaidām ir atrasti, steamid nomainīts lai mani nevar aicināt kamēr atkal nesavajagās +, paldies.
    (Отредактировано)
  • EEEEE
    -5
    #3 EEEEE
    11.10.2017  17:52:57
    nu shitais ir top lv shaaveejs... viennoziimiigi pasaules liimenii... zheel ka nesanaaks kopaa speeleet :*

• Я согласен с правилами
    Смайлики

Для того, чтобы оставить комментарий,
    Вам надо залогиниться или зарегистрироваться.