Skatījumi: 2537
Komentāri: 0
Skatījumi: 1957
Komentāri: 3
PlayStation 4 vai Xbox One?

GOEXANIMO CS:GO 2x2 #4 ir klāt!

GOEXANIMO klubā atgriežās CS:GO 2 pret 2 turnīrs, kurš šoreiz norisināsies sestdien, 30.septembrī! Arī šoreiz turnīrs tiks izspēlēts izmantojot Retake mode, kuru izmantojām arī iepriekšējā 2 pret 2 turnīra ietvaros. Atgādinam, ka turnīra laikā par datoru īri NAV jāmaksā, tā ir iekļauta dalības maksā!

 

2x2.jpg

 

Kā solīts - GOEXANIMO admins Admeeen (Krišjānis) veiks sekojošos uzlabojumus Retake mode, lai spēlēšana būtu vēl patīkamāka:

  • Ieviest nelielu freezetime raunda sākumā, lai izvairītos no situācijām kurās CT spēlētājs paspēj nošaut bumbas planteri tieši pēc bumbas uzplantošanas;

  • Palielināt granātu skaitu no 1 līdz 2, lai sniegtu papildus iespējas spēlētājiem izspēlējot clutch situācijas;

  • Pārbaudīt un pārliecināties, ka šo granātu klāstā ir arī molotovs, kas izskatijās, ka šajā reizē nebija spēlētājiem pieejams;

  • Izveidot metodi ar kuras palīdzību sniegt komandām iespēju izvēlēties pusi kurā uzsākt spēli, nevis tā tiek piešķirta balstoties uz komandas novietojumu eBot sistēmā;

  • Salabot spēles backup funckiju, lai to izmantojot komandas atrodas pareizajā pusē;

  • Salabot spēles overtime funkciju, lai spēlei turpinoties papildlaikā komandu nosaukumi nav apgrieztā secībā.

 


Turnīrā tiks spēlētas visas ‘Active duty’ kartes ar izmantotu Retake mode. Šīs kartes ir:

  • Cache

  • Mirage

  • Inferno

  • Overpass

  • Train

  • Cobblestone

  • Nuke

 

Informācija par turnīra norisi:

  • Reģistrācijas saite: ŠEIT

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 28.septembris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 29.septembris

  • Maksimālais komandu skaits: 32 komandas

  • Dalības maksa turnīrā: 20 eur no komandas (10 eur no spēlētāja)

  • Turnīra izspēles formāts: Bracket Group Stage Best of 1 + Single elimination Best of 3

 

Turnīra balvu fonds: 320 EUR

  • 1.vieta - 120 EUR

  • 2.vieta - 80 EUR

  • 3-4.vieta - 60 EUR

 

Turnīra spēļu grafiks:

Bracket Group Stage Best of 1 (8 grupas pa 4 komandām)

09:00-10:30 - A un B Grupas spēles

  • 09:00-09:30 - A un BGrupas atklāšanas spēles

  • 09:30-10:00 - A un BGrupas otrās spēles

  • 10:00-10:30 - A un BGrupas izšķirošās spēles

 

10:30-12:00 - C un D Grupas spēles

  • 10:30-11:00 - C un DGrupas atklāšanas spēles

  • 11:00-11:30 - C un DGrupas otrās spēles

  • 11:30-12:00 - C un D Grupas izšķirošās spēles

 

12:00-13:30 - E un F Grupas spēles

  • 12:00-12:30 - E un FGrupas atklāšanas spēles

  • 12:30-13:00 - E un FGrupas otrās spēles

  • 13:00-13:30 - E un F Grupas izšķirošās spēles

 

13:30-15:00 - G un H Grupas spēles

  • 13:30-14:00 - G un HGrupas atklāšanas spēles

  • 14:00-14:30 - G un HGrupas otrās spēles

  • 14:30-15:00 - G un H Grupas izšķirošās spēles

 

Single elimination Best of 3

  • 15:00-16:30 - pirmie 4 ⅛ fināli (Bo3)

  • 16:30-18:00 - otrie 4 ⅛ fināli (Bo3)

  • 18:00-19:30 - visas ¼ spēles (Bo3)

  • 19:30-21:00 - abi pusfināli (Bo3)

  • 21:00-22:30 - Lielais fināls (Bo3)

 

Pasākuma informatīvais atbalstītājs - skillz.lv!

Autors: eXanimo @ 27.09.2017 17:44
    Komentāru nav


    Es piekrītu noteikumiem
    Smaidiņi



    Lai pievienotu komentārus,
    Jums ir jāielogojas vai jāpiereģistrējas.